Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
 • Оплата при получении
  Оплата при получении
 • Возврат и обмен
  Возврат и обмен
 • Быстрая доставка
  Быстрая доставка
 • Гарантия качества
  Гарантия качества
 • Покупка в один клик
  Покупка в один клик
О магазине

«Reciever.com.ua» – це команда професіоналів у галузі Hi-Fi та Hi-End аудіо-відео техніки. Вже понад 15 років ми успішно консультуємо, підбираємо, проектуємо та встановлюємо акустичне та аудіовізуальне обладнання. Наша мета – приносити радість Клієнту, покращуючи його справжнє чи створюючи для нього новий світ натурального звуку та чудового зображення, використовуючи весь наш досвід та майстерність.

Досвід роботи дозволяє нам врахувати всі особливості та тонкощі техніки, що встановлюється. Ми навчилися точно підбирати елементи з огляду на стиль життя Замовника, його індивідуальні побажання та потреби, а також архітектуру, дизайн, розміри та технічні особливості приміщень.

В результаті такий ретельний підхід до реалізації проектів дозволив нам стати справжніми фахівцями в гармонійному поєднанні техніки, людини та приміщення.

Компанія «Reciever.com.ua» втілює ваші цілі та бажання в життя. Наші архітектори та дизайнери інтер'єрів допоможуть створити простір комфорту та розслаблення, захоплення та задоволення для Вас, Вашої родини та друзів.

Наші фахівці встановлять обладнання на об'єктах будь-якої складності: квартири, котеджі та пент-хаузи, офіси, магазини та супермаркети, розважальні центри, ресторани та бари, конференц-зали, фітнес-центри та сауни, готелі та банки. Ми зважимо на всі особливості приміщення для отримання максимальної якості аудіо-відео ефектів від встановленого обладнання.

Ми працюємо для того, щоб ви насолоджувалися результатом! :)

Наверх